Новости

УВАГА!

В ІНТЕРНЕТІ ЗНАЙДЕНА НЕДОСТОВІРНА ІНФОРМАЦІЯ! Журналісти ТБ WAKO WIZARD знайшли на теренах інтернету статтю за 2016 рік, де згадується людина зі схожим прізвищем, ім'ям та по-батькові як у кращого тренера року м. Києва - Мартинова Андрія Юрійовича. Автор https://www.piddubny.com/ на жаль, не перевірив місце прописки, день, місяць та рік народження і вказав, спираючись на випадкове співпадіння ПІБ, інформацію, нібито це наш дитячий тренер з Кік-Боксингу є членом кримінальних угруповань та співвласником охоронної агенції, яка має до них відношення. Ми звернулися до пана Піддубного з фактами і він визнав прикру помилку, але наразі немає фізичної можливості її виправити - знаходиться на фронті у лавах ЗСУ. Фото переписки додається. Ця стаття набула декілька репостів на інших інтернет-ресурсах, до яких ми також надіслали офіційного листа.  Більшість вже видалила посилання на нашого тренера, а журналісти BIHUS info зняли відео, у якому прямо спростовують попередню інформацію: https://www.youtube.com/watch?v=VDQaypVNP_4 Дякуємо за увагу, Україна переможе!

Если вы здесь, значит вы хотите максимальный результат. И вы на правильном пути!! И не важно просто для себя, или для достижения высоких спортивных вершин, не зависимо от возраста, и пола.

 

Наш профессиональный тренерский состав, грамотная схема клуба и наши возможности сделают все для достижения ваших целей, и желаний! Наш клуб воспитал не одного чемпиона мира, и Европы!

 
Подробнее Подробнее

Есть вопросы? Мы ответим!

КонтактыDouble Down
 • Map Marker

  Киев / Украина

 • Email

  nbsmartinov@gmail.com

 • Phone

  +38 (097) 860-65-72
  +38 (050) 577-58-82

Меню